KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7198736
nr 719 8736
Gravyr
L accord maternel, 1700-tal, 25x19
Utrop:
700 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:21:52
1.800 kr
400 kr
550 kr
1.300 kr
1.600 kr